Hakkımda

Merhaba, Ben Dilek. 1992 yılının Haziran ayında doğdum. Üniversite mezuniyetimin ardından pek çok üniversite mezunu gibi sudan çıkmış balık sendromuna yakalandım. Özel şirketlerde bölümümle alakalı veya alakasız pozisyonlarda çalıştım. Lakin hayatın bir anlamı olması gerektiği savına kapılıp Endülüslü genç çoban Santiago’nun kendini arama yolculuğu gibi ben de kendi arayış yolculuğuma koyuldum.

Ne bulduğum, sonuç olarak nereye vardığımdan ziyade hayatın asıl anlamının yolculuğun kendisinde olduğunu çoktan kavradım. Bu sebeple yolculuk süresince beni en çok motive eden şey olan yazmak ve diğer insanlarla paylaşmak eylemlerini bu bloga aktardım.

Kavanozdaki Notlar sayesinde beni iyi hissettiren şeyin üretmek ve paylaşmak olduğunu anladım. Bu sebeple senin de aynı soruya kendi cevabını verebilmen için deneyimlerimi ve bilgilerimi bu blogta paylaşmaya devam ediyorum.

Tanışalım mı?

Benimle ve blog ile ilgili daha fazla şey merak ediyorsan yayınlanan içeriklerle yetinmek zorunda değilsin. Aklına takılan her konuyu iletişim sayfasından bana yönlendirebilirsin. En kısa sürede dönüş yapmış olacağım.

Bir Cevap Yazın